Cesta začíná

Tak už je to tady!

Naše vysněná BIG ROAD TRIP!!!

Nechce se nám tomu ani věřit, 6 měsíců na Gold Coast je za námi. Sice to tu nebyl  žádný med (práce a škola nám to tu občas pěkně znepříjemňovaly), ale i tak... Jsme teď z našeho odjezdu vcelku na měkko. Už jsme tu pomalu zapouštěli kořínky a... No prostě nejvyšší čas vyrazit! ;-)

Takže. Poslední dva týdny byly ( a ještě jsou) vcelku hektické. To máte: přestavět auto (vyndat sedačky, udělat postel, ušít záclonky), zabalit věci, poslat přebytečné věci domů, ukončit školu, udělat FCE (aspoň doufáme, že jo :-), sesbírat dokumenty pro imigrační (a že jich není málo!), rozloučit se se všema, vypakovat spolubydlící (;-), znovu zabalit zbytek, vygruntovat byt, předat byt.... a to jako ještě zdaleka není vše! Tak doufám, že s námi soucítíte. My totiž už necítíme skoro nic. Jsme utahaný jako koťata.

Nicméně! Zítra nastává velký den! 1.4. (jak příznačné) odrážíme na cestu! Já jdu ještě jednou ( naposledy....jestli já náhodou nebudu brečet?) do šichty a pak tradá. Přímo na Byron Bay. Tam přespíme a počkáme si na východ slunce. Jelikož je Byron Bay nejvýchodnějším cípem Austrálie, tak ho tam uvidíme jako první! A pak budeme pokračovat dále na jih.Nebudeme vás tu zatěžovat podrobnostmi (ani my sami je totiž neznáme....ehmmm), stručnou neumělou mapku naší předpokládané cesty přikládáme. Jak dlouho bude trvat, ví bůh (a imigrační), jak dlouhá bude, neví ani google. Teda google tuší. Prý že asi km. Tak uvidíme. Realita ukáže sama.

Spát, jak už jsem naznačila, budeme v Drobkovi. Michal vyndal zadní sedačky a z palet, prken a něčeho dalšího (popíše Sám v jiném článku) nám vyrobil l u x u s n í kutloch s úložným prostorem na vše potřebné (pár triček, lednička a spoooousta kanistrů s vodou). Jak to tak popisuji, vypadá to jednoduše, ale Michal se s tím chudák nadřel jako kůň. Ještě, že je takovej kutil a hlava chytrá pomazaná :-).

Spaní v autě jsme si už dvakrát vyzkoušeli. První noc byla trochu neuspořádaná (malinko jsme se dohadovali s městskou policií, co se smí a nesmí), ale včera už jsme vypadali jak profesionálové. Takže dnes máme vše v malíku. V Drobkovi se spinká nádherně... a co teprva až vyjedeme z města!

 

NAŠE CESTA

mapa_cesty

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat